Spa un atpūta

Verdant Eco SPA „Rejuvenation Room”
Labākais no Latvijas dabas kombinācijā ar Pasaules invovācijām skaistumkopšanas jomā! Ekoskaistumkopšanas salona Verdant Eco SPA izveidotais labsajūtas un relaksācijas kabinets „Rejuvenation Room” atrodas viesnīcas piektajā stāvā, ar burvīgu skatu uz vienu no lielākajiem Rīgas parkiem. Mūsu skaistumkopšanas ekspertu mērķis ir atpūtināt viesus no ikdienas rūpēm, radot izjustu mirkļu burvību un paliekošu miera sajūtu. Pēc procedūrām atpūtušies ne tikai jutīsieties, bet arī izskatīsieties.Masāžas un ķermeņa rituāli izstrādāti pēc iespējas cenšoties demonstrēt tieši Latvijas dabas spēku, taču piedāvājuma klāstā kaut ko sev atradīs arī tradicionālo un eksotisko procedūru cienītāji.Visās procedūrās pielietota tikai 100% dabīga un svaigi pagatavota, aktīvām vielām un vitamīniem bagāta kosmētika.

Procedūras jārezervē 1 h iepriekš (procedūras variet rezervēt viesnīcas recepcijā, vai zvanot pa tālr.+371 670 93333?)

Darba laiks:
09:00 – 21:00 (darba dienās)
10:00 – 20:00 (brīvdienās)

Pakalpojumu koncepts

Bezmaksas internets

E@syConnect pakalpojuma koncepta ietvaros Radisson Blu viesnīcās ir pieejams bezmaksas internets. Tagad viesiem ir pieejams bezmaksas ātrgaitas un/vai bezvadu internets visā viesnīcā.

Ēdiens līdzņemšanai

Steidzīgiem viesiem, kuriem nav laika paēst brokastis viesnīcā, piedāvājam brokastis līdzņemšanai. Vestibilā uz speciāla galda ir pieejama tēja un kafija vienreizlietojamās krūzītēs, kā arī svaigi augļi un šokolādes batoniņi.

Brokastis

Radisson Blu brokastu piedāvājumā ietilpst plaša bufete ar dažādiem ēdieniem no labākajām Eiropas, Ziemeļeiropas un Amerikas virtuvēm.

Ātrā izrakstīšanās

Steidzīgiem viesiem piedāvājam Ātrās izrakstīšanās iespējas, ietaupot dārgo laiku un nodrošinot sekmīgu un precīzu izrakstīšanos, piedāvājot iespēju nosūtīt rēķinu pa e-pastu, pastu vai saņemt viesnīcas reģistrācijā.

Vēlā izrakstīšanās

Izrakstīšanās no Radisson Blu viesnīcām līdz 18:00 (pēc iespējām) nevis parastajā laikā bez papildu maksas. Mūsu mērķis ir pielāgoties viesu vajadzībām un piedāvāt īpaši viesiem paredzētus risinājumus.

Ātrā veļas mazgāšana

Viesi vidēji uzturas viesnīcā ne vairāk kā divas dienas, tādēļ veļas mazgāšana ir sarežģīta. Taču Radisson Blu ir atradis risinājumu, proti, ātrā 3 stundu veļas mazgāšana. Krekli, blūzes, zeķes, apakšveļa, bikses un citi apģērbi tiek nodoti līdz 20:00 un viesi saņems tīru un svaigu apģērbu tai pašā vakarā.

Viena pieskāriena pakalpojums

Jebkura viesu vajadzība, vai tā būtu apkalpošana numurā, jautājums konsjeržam vai īpaša vēlme, tiek izpildīta ar vienu pieskārienu pogai. Vienkārši nospiediet telefona Viena pieskāriena pakalpojuma pogu (One Touch Service) un ļaujiet mums parūpēties par Jums

100% apmierināti viesi

Radisson Blu mērķis ir 100% viesu apmierinātība un mēs garantējam, ka būsiet pilnībā apmierināts. Ja esat neapmierināts, sazinieties ar mums savā uzturēšanās laikā un mēs to atrisināsim vai neprasīsim samaksu.
Radisson Blu Rīdzene Hotel, Rīga – 
Reimersa 1 –  LV-1050 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 6709 3333
56.953529 24.112169