Vairāk

Aplūkot visu

Aizvērt

ESPA Procedūras vīriešiem

Attīroša sejas, plecu un galvas ādas masāža (55 minūtes)
Šī sejas procedūra darbojas dziļā līmenī, lai attīrītu un mitrinātu ādu, vienlaikus atvieglojot jebkādu muskuļu spriedzi. Trīskāršā tīrīšana ar karstiem dvieļiem nomierina un mīkstina ādu un sejas apmatojumu, attīrot sejas ādu un novēršot aizsprostotās poras. Seko relaksējoša sejas, plecu un galvas ādas masāža, lai atbrīvotu saspringtos muskuļus un spriedzi, radot pilnīgu atbrīvotības sajūtu.

 

Masāža vīriešiem (55 minūtes)
Dziļi terapeitiska masāža, kas koncentrējas uz muguru un pēdām. Individuāli izvēlētas ēteriskās eļļas un aromterapijas masāžas tehnikas mazina spriedzi un stresu, kas uzkrāts kaklā, plecos un mugurā, ļaujot prātam un ķermenim atpūsties un atbrīvoties. Šīs procedūras beigās ir pēdu masāža, izmantojot spiediena punktu tehniku, atstājot dziļu relaksācijas, atjaunotības un enerģiskuma sajūtu.

 

Fitnesa ķermeņa masāža (80 vai 50 minūtes)
Spēcīga ķermeņa procedūra klientiem, kas cieš no ilgstoša, dziļa muskuļu saspringuma. Šī specializētā procedūra ir ideāli piemērota tiem, kam regulāri tiek veiktas masāžas vai kuri izbauda dziļo masāžu spiedienu. Iekļaujot papildu masāžas tehnikas un karstos vulkāniskos akmeņus, šī rosinošā pieredze dziļi iekļūst muskuļos un palīdz mazināt jebkādu spriedzi.

 

Dziļi attīroša procedūra mugurai (55 minūtes)
Nomierinoša masāža muskuļu spriedzei un problemātiskai ādai uz muguras, kakla vai pleciem. Mugura tiek dziļi attīrīta, ķermenim tiek veikts pīlings, lai palīdzētu stimulēt asinsriti un šūnu atjaunošanos, vienlaikus izmantojot jūras dūņu masku, kas palīdz nomierināt un relaksēt ādu. Kamēr iedarbojas maska, kāju apakšējai daļai un pēdām tiek veikta dziļi relaksējoša masāža. Visbeidzot, muguras spriedze tiek mazināta ar nomierinošu aromaterapijas masāžu.

 

Lai rezervētu procedūru ESPA Rīga:
Tālr.: + 371 6771 5222
spa@espariga.com

Radisson Blu Hotel Latvija, Rīga – 
Elizabetes 55 –  LV-1010 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 67772222
56.954956 24.117844