Vairāk

Aplūkot visu

Aizvērt

ESPA īpašās kopšanas procedūras

ESPA ir izstrādāta virkne procedūru, kas īpaši paredzētas aukstajiem Latvijas laika apstākļiem. Šajās procedūrās tiek izmantots Baltijas dārgakmens - dzintars, un ESPA produkti palīdz barot un atjaunot ādu, radot patiesi individualizētu un relaksējošu pieredzi.

Līdz stundai pirms procedūras sākuma esat aicināts relaksēties ESPA Riga karstuma un ūdens telpās saunās, tvaika pirtīs un atpūtas telpās un pēc tam iegrimt vienīgajā āra baseinā Rīgā. Pēc procedūras relaksējieties un baudiet augu tējas un veselīgas procedūras mūsu SPA Café.

Botāniskais sejas kopšanas rituāls (1 stunda 45 minūtes)
Šī sejas kopšanas procedūra ir ideāli piemērota no laika apstākļiem cietušai sejai un rokām. Aukstie laika apstākļi var izraisīt sausu, sasprēgājušu un dehidrētu ādu; šī procedūra ādai sniedz barošanu un intensīvi pastiprinošu efektu ar maigu un kondicionējošu sejas kopšanu. Rokas un pēdas saņems mitrinošu masāžu un pēc tam tiks ieskautas siltā parafīna vaskā. Šis rituāls palīdz rast komfortu un atjaunot sejas krāsu, un roku un pēdu āda ir intensīvi pabarota un sakopta.

Procedūra ar dzintara kristāliem (2 stundas)
Šī izcilā procedūra atvieglo dziļi iesakņojušos sasprindzinājumu un muskuļu spriedzi, izmantojot Latvijas dzintara kristālu dārgakmeņus. Procedūra tiek uzsākta ar pēdu rituālu, ādas pīlingu un ESPA sejas tīrīšanu. Tam seko svarīgo enerģijas punktu un čakru masāža ar individuāli pielāgotu eļļu maisījumu un, lai palīdzētu atbrīvot spriedzi un atjaunot enerģijas organismā, tiek izmantoti dzintara akmeņi. Procedūra tiek noslēgta ar stresu noņemošu un dziļi nomierinošu galvas ādas masāžu, lai atgūtu prāta un ķermeņa līdzsvaru.

Ķermeni atjaunojošs rituāls (2 stundas)
Dziļi relaksējošais un barojošais rituāls nomierina prātu un ķermeni. Procedūra tiek sākta ar sāls un eļļas skrubi, pēc tam seko dziļi barojoša ķermeņa ietīšana, izmantojot ošadi mālus, jūras aļģes un jūras dubļus, savukārt, akupresūras sejas masāža palīdz uzlabot ādas krāsu un atjaunot ādu. Rituāls tiek noslēgts ar pilnu ķermeņa masāžu, padarot ādu gludu un ķermeni atslābinātu.

Stresa noņemšana (1 stunda 30 minūtes)
Stresa noņemšanas masāža ir ideāli piemērota tiem, kas cieš no ar stresu saistītas spriedzes mugurā, plecos un kaklā. Atbrīvojieties un relaksējieties ar nomierinošu pēdu rituālu, kas seko pēc muguras masāžas un galvas ādas masāžas, lai atbrīvotu visu spriedzi no ķermeņa. Dziļi terapeitiska un absolūti relaksējošā acu procedūra un roku masāža noslēdz ķermeņa resursus atjaunojošo rituālu, padarot ķermeni un prātu atjaunotu un atbrīvotu.

Lai rezervētu procedūru ESPA Rīga:
Tālr.: + 371 6771 5222
E-pasts: spa@espariga.com

Radisson Blu Hotel Latvija, Rīga – 
Elizabetes 55 –  LV-1010 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 67772222
56.954956 24.117844