Vairāk

Aplūkot visu

Aizvērt

ESPA īpašās kopšanas procedūras

ESPA ir izstrādāta virkne procedūru, kas īpaši paredzētas aukstajiem Latvijas laika apstākļiem. Šajās procedūrās tiek izmantots Baltijas dārgakmens - dzintars, un ESPA produkti palīdz barot un atjaunot ādu, radot patiesi individualizētu un relaksējošu pieredzi.

Procedūra ar dzintara kristāliem (2 stundas)
Šī izcilā procedūra atvieglo dziļi iesakņojušos sasprindzinājumu un muskuļu spriedzi, izmantojot Latvijas dzintara kristālu dārgakmeņus. Procedūra tiek uzsākta ar ādas tīrīšanu, pīlinga izmantošanu un ESPA sejas tīrīšanu. Tam seko svarīgo enerģijas punktu un čakru masāža ar individuāli pielāgotu eļļu maisījumu un, lai palīdzētu atbrīvot spriedzi un atjaunot enerģijas organismā, tiek izmantoti dzintara akmeņi. Procedūra tiek noslēgta ar stresu noņemošu un dziļi nomierinošu galvas masāžu, lai atgūtu prāta un ķermeņa līdzsvaru, radot mierpilnu labsajūtu.

Ķermeni atjaunojošs rituāls (2 stundas)
Dziļi relaksējošais un barojošais rituāls nomierina prātu un ķermeni. Procedūra tiek sākta ar sāls un eļļas skrubi, pēc tam seko dziļi barojoša ķermeņa ietīšana, izmantojot ošadi mālus, jūras aļģes un jūras dubļus, savukārt, akupresūras sejas masāža palīdz uzlabot ādas krāsu un atjaunot ādu. Rituāls tiek noslēgts ar pilnu ķermeņa masāžu, padarot ādu gludu un ķermeni atslābinātu.

Botāniskais sejas kopšanas rituāls (1 stunda 45 minūtes)
Šī sejas kopšanas procedūra ir ideāli piemērota no laika apstākļiem cietušai sejai un rokām. Aukstie laika apstākļi var izraisīt sausu, sasprēgājušu un dehidrētu ādu; šī procedūra ādai sniedz barošanu un intensīvi pastiprinošu efektu ar maigu un kondicionējošu sejas kopšanu. Rokas saņem mitrinošu masāžu, izmantojot ar ēteriskajām eļļām bagāto ESPA Botanical Rescue līdzekli, un tiek ietītas siltā parafīna vaskā. Šis rituāls palīdz rast komfortu un atjaunot sejas krāsu, un roku āda ir intensīvi pabarota un sakopta.

Stresa noņemšana (1 stunda 30 minūtes)
Stresa noņemšanas masāža ir ideāli piemērota tiem, kas cieš no ar stresu saistītas spriedzes mugurā, plecos un kaklā. Spiediens darbā, ceļošana un steidzīgais dzīves ritms var izraisīt sasprindzinājumu muskuļos un stresu prātam. Atbrīvojieties un relaksējieties ar muguras, kakla un plecu masāžu, kā arī kāju un roku procedūru, lai atbrīvotu ķermeni no spriedzes. Dziļi terapeitiska un absolūti relaksējošā acu procedūra un galvas masāža noslēdz ķermeņa resursus atjaunojošo rituālu, padarot ķermeni un prātu atjaunotu un atbrīvotu.

Lai rezervētu procedūru ESPA Rīga:
Tālr.: + 371 6771 5222
E-pasts: spa@espariga.com

Radisson Blu Hotel Latvija, Rīga – 
Elizabetes 55 –  LV-1010 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 67772222
56.954956 24.117844