Vairāk

Aplūkot visu

Aizvērt

ESPA masāža

Izvēlieties no brīnišķīgā holistisko masāžu klāsta. Personiskas konsultācijas nodrošinās individualizētas procedūras, kas pielāgotas individuālām un īpašām vajadzībām.

 

Aromaterapijas masāža (1 stunda 20 minūtes vai 50 minūtes)
Terapeitiska pilna ķermeņa masāža, izmantojot ēterisko eļļu maisījumus, kas personīgi izvēlēti individuālajām vajadzībām. Šajā dziļi relaksējošajā un aromātiskajā masāžā tiek izmantotas ēteriskās eļļas, kas pazīstamas ar savām dziednieciskajām īpašībām, kas uzsūcas caur ādu, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.

 

Fitnesa ķermeņa masāža (1 stunda 20 minūtes vai 50 minūtes)
Izstrādāta ķermeņa saspringuma mazināšanai noteiktās ķermeņa zonās. Tiek padziļināti masētas un stieptas rokas, kājas un vingrinātas locītavas, un masāžas laikā izmantotie karstie akmeņi palīdz sagatavot ķermeni dziļākai muskuļu atbrīvošanai.
 
Zviedru masāža (1 stunda 20 minūtes vai 50 minūtes)
Patiesi klasiska ķermeņa masāža ar regulētu spiedienu ir lieliska, lai ķermeni atbrīvotu no problēmām un spriedzes. Stimulējošas, spēcīgas garenvirziena kustības efektīvi noņems Jūsu nogurumu, atvieglos sāpošo muguru un locītavas.
 
Bali masāža (1 stunda 20 minūtes)
Uz ķermeņa tiek uzlieta silta aromterapijas eļļa un ar garām, izstaipošām un glāstošām kustībām iemasēta ādā, radot dziļu relaksācijas sajūtu. Izsmalcināta, nomierinoša un maiga masāža, izmantojot karstos akmeņus.

 

Lai rezervētu procedūru ESPA Rīga:
Tālr.: + 371 6771 5222
spa@espariga.com

Radisson Blu Hotel Latvija, Rīga – 
Elizabetes 55 –  LV-1010 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 67772222
56.954956 24.117844