Vairāk

Aplūkot visu

Aizvērt

ESPA sejas procedūras

Visas ESPA sejas procedūras sākas ar detalizētu konsultāciju un padziļinātu ādas analīzi, izmantojot Woods lampu, lai noteiktu ādas stāvokli, kas nav redzams ar neapbruņotu aci, ļaujot terapeitam pielāgot procedūru individuālajām vajadzībām un un ieteikt ādas kopšanas produktus izmantošanai mājās.

Atjaunojoša procedūra nobriedušai sejas ādai (1 stunda 30 minūtes)
Intensīvi atjaunojošā sejas procedūra paredzēta, lai ievērojami cīnītos ar novecošanās pazīmēm, šī procedūra manāmi uzlabo ādas izskatu un pateicoties īpašai masāžas tehnikai palīdz mazināt līnijas un grumbiņas ap acīm, uzlabo kakla, lūpu un zoda līniju. ESPA koncepcijas produktu izmantošana mitrina un atjauno sejas ādu, liekot tai izskatīties līdzenākai un starojošākai.

Mirdzuma piešķiršana sejas ādai (55 minūtes)
Piesārņota apkārtējā vide, miega trūkums un stress ar laiku liek ādai izskatīties nespodrai, mirdzumu un vitalitāti zaudējušai. Atjaunojošā procedūra palīdz atsvaidzināt nogurušo ādu, padarot to vitālu un dabiski starojošu. Procedūrā pielieto ESPA Super Active ādas mirdzumu atjaunojošo kompleksu, kura sastāvā esošās aļģes ir bagātas ar AHA un BHA skābēm, izlīdzinot nevienmērīgu ādas pigmentāciju un piešķirot sejas ādai mirdzumu.

Ādas mitrumu atjaunojoša procedūra (55 minūtes)
Intensīva un reģenerējoša procedūra sausai, dehidratētai ādai, tiek veikta saudzīga un dziļa ādas attīrīšana un pīlings, palīdzot mitrinošajām sejas kopšanas eļļām un maskām dziļāk iesūkties un labāk iedarboties, veicot dziļu mitrināšanu un nomierināšanu. Šī mitrinošā sejas procedūra liek ādai kļūt gludākai, maigākai un elastīgākai.

Procedūra taukainai sejas ādai (55 minūtes)
Dziļi attīrošā procedūra regulē ādas tauku dziedzeru darbību un sašaurina poras, tādēļ ir īpaši piemērota taukainai, iekaisušai un problemātiskai sejas ādai. Procedūrā izmantoto produktu sastāvā esošajām tējas koka un baltā timiāna ēteriskajām eļļām piemīt dabiskas pretiekaisuma un nomierinošas īpašības, kas atjauno ādas līdzsvaru un liek tai izskatīties tīrākai un gludākai. Lai sasniegtu maksimāli labu efektu un uzturētu starojošu, veselīgu sejas ādu, iesakām sejas procedūras veikt vienu reizi mēnesī.

Procedūra jutīgai sejas ādai (55 minūtes)
Atjaunojošā sejas procedūra paredzēta, lai cīnītos ar novecošanās pazīmēm, šī procedūra manāmi uzlabo ādas izskatu un pateicoties īpašai masāžas tehnikai palīdz mazināt līnijas un grumbiņas ap acīm, uzlabo kakla, lūpu un zoda līniju. ESPA koncepcijas produktu izmantošana mitrina un atjauno sejas ādu, liekot tai izskatīties līdzenākai un starojošākai.

Atjaunojoša un nostiprinoša procedūra ādai ap acīm (25 minūtes)
Ideāli piemērota tiem, kas norūpējušies par pirmajām novecošanās pazīmēm ap acīm, efektīvajā nostiprinošajā un mitrinošajā procedūrā tiek izmantoti produkti, kas bagāti ar jūras aļģu ekstraktu, zaļo tēju un C vitamīnu, palīdzot samazināt smalkās līnijas un aizsargājot pret apkārtējās vides ietekmi. Šī atjaunojošā procedūra ādai ap acīm palīdz mazināt acu saspringumu un datora izraisītās galvassāpes, tai pat laikā palutinot sevi ar jebkuru citu ESPA sejas procedūru.

Lai rezervētu procedūru ESPA Rīga:
Tālr.: + 371 6771 5222
E-pasts: spa@espariga.com

Radisson Blu Hotel Latvija, Rīga – 
Elizabetes 55 –  LV-1010 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 67772222
56.954956 24.117844