Vairāk

Aplūkot visu

Aizvērt

ESPA sejas procedūras

Visas ESPA sejas procedūras sākas ar detalizētu konsultāciju un padziļinātu ādas analīzi, izmantojot Woods lampu, lai noteiktu ādas stāvokli, kas nav redzams ar neapbruņotu aci, ļaujot terapeitam pielāgot procedūru individuālajām vajadzībām un un ieteikt ādas kopšanas produktus izmantošanai mājās.

Ultimate LIFESTAGE sejas procedūra (1 stunda un 30 minūtes)
Šo luksusa klases sejas procedūru raksturo izcils ESPA’ jaunāko sejas masāžas tehniku apvienojums ar inovatīvo LIFESTAGE ādas kopšanas klāstu, lai sniegtu tūlītējus ieguvumus, tostarp uzlabotu vispārējo ādas toni un uzlabotu ādas tonusu. LIFESTAGE izmanto jaunākos sasniegumus ādas kopšanas tehnoloģijā, dabisku iekapsulēšanu, kas satur unikālu 10 dabisku un koncentrētu aktīvo vielu maisījumu, kas iekļūst dziļi epidermā līdz 8 stundām, lai sasniegtu nevainojamu rezultātu. Mksimāli rezultāti tiek sasniegti procedūras laikā izmantojot īpašu Clarisonic birstīti, piecus masāžas tehniku veidus, rožu kvarca kristālus un divas dažādas sejas maskas. Jaunā LIFESTAGE procedūra ir lieliski piemērota nobriedušas ādas atjaunošanai, lai palīdzētu samazināt smalkās līnijas un grumbiņas ap acīm, uzlabotu kakla, lūpu un zoda līniju, lai cīnītos ar novecošanās pazīmēm.

Ādas mitrumu atjaunojoša procedūra (55 minūtes)
Šī sejas procedūra ir intensīva un mitrumu atjaunojoša procedūra sausai, dehidrētai ādai. Maiga attīrīšana un pīlings palīdz ādai absorbēt papildinošās sejas kopšanas eļļas un maskas, dziļi mitrinot un nomierinot ādu. Sejas procedūras laikā tiek veikta arī édekoltēé un kakla masāža. Šī mitrinošā sejas procedūra liek ādai kļūt gludākai, maigākai un elastīgākai.

Atjaunojoša procedūra nobriedušai sejas ādai (1 stunda 30 minūtes)
Age Defyer sejas procedūra ir luksusa klases atjaunojoša sejas procedūra nobriedušai ādai, lai palīdzētu samazināt līnijas un grumbiņas ap acīm, uzlabotu kakla, lūpu un zoda līniju, palīdzot cīnīties ar novecošanās pazīmēm. Šī procedūra redzami uzlabo ādas izskatu, izmantojot speciālas pretnovecošanās masāžas tehnikas un pretnovecošanās produktu izvēli, atjaunojot un revitalizējot ādu, uzlabojot sejas krāsu un padarot to starojošu un atjauninātu.

Procedūra taukainai sejas ādai (55 minūtes)
Šī procedūra ir lieliski piemērota taukainai, pārslogotai un problemātiskai ādai vai tiem, kas cieš no hormonālas nelīdzsvarotības. Šī dziļi attīrošā sejas procedūra palīdz regulēt tauku dziedzeru izdalījumus un attīra atvērtās poras. Procedūrā izmantoto produktu sastāvā esošajām tējas koka un baltā timiāna ēteriskajām eļļām piemīt dabiskas pretiekaisuma un nomierinošas īpašības, kas atjauno ādas līdzsvaru un liek tai izskatīties tīrākai un gludākai. Lai sasniegtu maksimāli labu efektu un uzturētu starojošu, veselīgu sejas ādu, mēs iesakām sejas procedūras veikt vienu reizi mēnesī.

Procedūra jutīgai sejas ādai (55 minūtes)
Izbaudiet luksusa klases atjaunojošu sejas procedūru, kas īpaši izstrādāta, lai cīnītos ar pretnovecošanās pazīmēm. Šī procedūra manāmi uzlabo ādas izskatu un pateicoties īpašai masāžas tehnikai palīdz mazināt līnijas un grumbiņas ap acīm, uzlabo kakla, lūpu un zoda līniju. ESPA koncepcijas produktu izmantošana mitrina un atjauno sejas ādu, liekot tai izskatīties līdzenākai un starojošākai.

Sejas procedūra mirdzumam (55 minūtes)
Piesārņota apkārtējā vide, miega trūkums un stress ar laiku liek ādai izskatīties nespodrai, mirdzumu un vitalitāti zaudējušai. Šī procedūra mazina nevienmērīgu pigmentāciju un ādas toni un piešķir mirdzumu nespodrai ādai. Sejas procedūras laikā tiek veikta arī édekoltēé un kakla masāža. Dabīgie enzīmi un augu ekstrakti atbrīvojas no nespodrajām ādas šūnām un stimulē šūnu atjaunošanos gludam, atjaunotam un starojošam izskatam.

Procedūra jutīgai sejas ādai (55 minūtes)
Procedūra jutīgai sejas ādai ir relaksējoša sejas procedūra jutīgai ādai ar tendenci uz apsārtumu un kairinājumu, padarot ādu nomierinātu un pabarotu. Dabīgie augu ekstrakti jutīgai ādai un nomierinošās aromaterapijas eļļas, piemēram, kumelīšu un benzosveķu, tiek izmantotas, lai maigi attīrītu, pabarotu un mitrinātu jutīgu ādu. Šī nomierinošā sejas procedūra palīdz mazināt ādas jutīgumu, padarot to nomierinātu, pabarotu un relaksētu.

Lai rezervētu procedūru ESPA Rīga:
Tālr.: + 371 6771 5222
E-pasts: spa@espariga.com

Radisson Blu Hotel Latvija, Rīga – 
Elizabetes 55 –  LV-1010 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 67772222
56.954956 24.117844