Vairāk

Aplūkot visu

Aizvērt

ESPA Īpašas ķermeņa procedūras

Ājurvēdas iedvesmotas ķermeņa procedūras
Ķermeņa pīlinga, ķermeņa ietīšanas un karsto akmeņu masāžas kombinācija ir personalizēta atbilstoši ’Ajūrvēdas doša tipam un dotā brīža vajadzībām. Pēc detalizētas konsultācijas terapeits noteiks doša tipu un piemēroto procedūru, izmantojot sildošos ošadi mālus, attīrošās aļģes vai atjaunojošās jūras dūņas, lai ietītu ķermeņi, un personalizētu karsto akmeņu masāžu ar aromātiskajām eļļām.

Ķermeņa attīrīšana ar sāli un eļļu (25 minūtes)
Šis izcilais ādu mīkstinošais ķermeņa pīlings apvieno jūras sāli ar ēteriskajām eļļām, lai padarītu Jūsu ādu pabarotu, gludu un elastīgu. Tiek rekomendēts kā sagatavošanās aromaterapijas masāžai.

Relaksējoša procedūra mugurai(55 minūtes)
Relaksējoša masāža, lai mazinātu muskuļu spriedzi un problemātisku ādu uz muguras, kakla un pleciem. Mugurai tiek veikts attīrošs sāls un eļļas pīlings, lai palīdzētu stimulēt asinsriti un šūnu atjaunošanos, kam seko dziļi attīroša jūras dubļu maska, lai attīrītu un nomierinātu ādu. Kamēr maska iedarbojas, kāju apakšstilbiem un pēdām tiek veikta relaksējoša masāža. Beigās tiek atbrīvota muguras spriedze ar nomierinošu masāžu.

Procedūras pirms un pēc dzemdībām (1 stunda 20 minūtes)
Dziļi barojošā ķermeņa masāža paredzēta mērķa zonām, lai noņemtu stresu un spriedzi grūtniecības laikā vai pēc tam. Maigam muguras pīlingam, ja nepieciešams, seko nomierinoša ķermeņa masāža, kas īpaši izstrādāta, lai pielāgotos Jūsu individuālajām raizēm, koncentrējoties uz zonām, lai atvieglotu muskuļu sāpes, tai pat laikā palīdzot relaksēties, atjaunoties un revitalizēties. Pēc pirmā grūtniecības trimestra tiek rekomendētas 6 procedūras.

Muguras, sejas un galvas ādas procedūra ar karstajiem akmeņiem (2 stundas)
Šī procedūra paredzēta klasiskajām stresa zonām, lai atbrīvotu no galvassāpēm, sāpēm kaklā un plecu spriedzes un to radītās ietekmes ādai. Attīrošam muguras pīlingam seko relaksējoša muguras masāža, izmantojot karstos vulkāniskos akmeņus un aromātiskās eļļas, lai kliedētu spriedzi. Personalizētā ESPA sejas procedūra ir pielāgota Jūsu ādas kopšanas vajadzībām ar stresu mazinošu galvas ādas masāžu, un šo procedūru noslēdz silta parafīna maska rokām un pēdām.

Nostiprinoša & liftinga procedūra augšstilbiem (55 minūtes)
Ļoti efektīva, stimulējoša procedūra, lai cīnītos ar celulītu, šķidruma uzkrāšanos un nevienmērīgu ādas tekstūru. Spēcīgu jūras ekstraktu, ledus cimdu, dziļas detoksikācijas masāžas un speciālu vēdera masāžas tehniku izmantošana palīdz attīrīt zarnu traktu, sniedzot izcilus rezultātus. Izcili piemērota cilvēkiem, kas noraizējušies par celulītu. Tiek rekomendēts 6 procedūru kurss.

Lai rezervētu procedūru ESPA Rīga
Tālr.: + 371 6771 5222
E-pasts: spa@espariga.com

Radisson Blu Hotel Latvija, Rīga – 
Elizabetes 55 –  LV-1010 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 67772222
56.954956 24.117844