Vairāk

Aplūkot visu

Aizvērt

ESPA ķermeņa procedūras

Ājurvēdas iedvesmotas ķermeņa procedūras
Ķermeņa pīlinga, ķermeņa ietīšanas un karsto akmeņu masāžas kombinācija ir personalizēta atbilstoši Ajūrvēdas doša tipam un dotā brīža vajadzībām. Pēc detalizētas konsultācijas terapeits noteiks doša tipu un piemēroto procedūru, izmantojot sildošos ošadi mālus, attīrošās aļģes vai atjaunojošās jūras dūņas, lai ietītu ķermeņi, un personalizētu karsto akmeņu masāžu ar aromātiskajām eļļām.

Pita (2 stundas)
Veldzējošā, nomierinošā un remdinošā procedūra sniegs mieru prātam, samazinās muskuļu spriedzi un radīs komfortu un atvēsinājumu ādai.

Kapha (2 stundas)
Šī procedūra, kas izstrādāta, lai sniegtu enerģiju, līdzsvaru un attīrītu prātu un ķermeni, palīdz stimulēt asinsriti un limfātisko sistēmu, palīdzot atbrīvot ūdens aizturi un uzlabojot ādas izskatu un labsajūtu.

Vata (2 stundas)
Sasildiet ķermeni un pabarojiet ādu ar šo komfortu sniedzošo procedūru, kas  mitrina ādu un padara prātu un ķermeni dziļi relaksētu un mierīgu.

Īpašas ķermeņa procedūras:

Muguras, sejas un galvas ādas procedūra ar karstajiem akmeņiem (2 stundas)
Šī procedūra paredzēta klasiskajām stresa zonām, lai atbrīvotu no galvassāpēm, sāpēm kaklā un plecu spriedzes un to radītās ietekmes ādai. Attīrošam muguras pīlingam seko relaksējoša muguras masāža, izmantojot karstos vulkāniskos akmeņus un aromātiskās eļļas, lai kliedētu spriedzi. Personalizēta ESPA sejas procedūra ādas kopšanas vajadzībām ar stresu mazinošu galvas ādas masāžu, kas noslēdz procedūru. Ķermenis jūtas pilnīgi atdzimis, āda ir atjaunota un muskuļi nomierināti.

Procedūras pirms un pēc dzemdībām (1 stunda 20 minūtes)
Šī kopjošā masāža ir rūpīgi izstrādāta grūtniecēm un mātēm, kas baro mazuļus. Nomierinošā masāža ļauj atbrīvoties un izjust pilnīgu komfortu šajā īpašajā laikā, kā arī mazina muguras sāpes, galvassāpes, plecu un kakla spriedzi, ko izraisa muskuļu sasprindzinājums un stāvokļa maiņa. Visbeidzot šī procedūra mazina nogurumu un uzlabo ādas elastību. Deviņu procedūru kurss tiek rekomendēts pēc pirmā trimestra un trīs mēnešus pēc grūtniecības.

Relaksējoša procedūra mugurai(55 minūtes)
Relaksējoša masāža, lai mazinātu muskuļu spriedzi un problemātisku ādu uz muguras, kakla un pleciem. Mugurai tiek veikts attīrošs pīlings, lai palīdzētu stimulēt asinsriti un šūnu atjaunošanos, kam seko dziļi attīroša jūras dubļu maska, lai attīrītu un nomierinātu ādu. Kamēr maska iedarbojas, kāju apakšstilbiem un pēdām tiek veikta relaksējoša masāža. Beigās tiek atbrīvota muguras spriedze ar nomierinošu aromaterapijas masāžu.

Ķermeņa attīrīšana ar sāli un eļļu (25 minūtes)
Šis izcilais ādu mīkstinošais ķermeņa pīlings apvieno jūras sāli ar ēteriskajām eļļām, lai padarītu ādu pabarotu, gludu un elastīgu. Šis skrubis ir ideāli piemērots gan kā atsevišķa procedūra, gan arī kā sagatavošanās aromaterapijas masāžai.

Pretcelulīta procedūra gurniem un augšstilbiem (55 minūtes)
Efektīva masāža, kas vērsta pret celulīta skartajām zonām, šķidruma aizturi un nevienmērīgu ādas tekstūru. Šajā procedūrā izmanto īpaši sagatavoto sāls, jūraszāļu un eļļas pīlingu, kuru notīra ar atvēsinātiem auduma cimdiņiem, tādā veidā tonizējot un nostiprinot ķermeņa ādu Tam seko uzmundrinoša un spēcīga detoksifikācijas masāža, stimulējot limfātisko sistēmu, lai uzlabotu ādas izskatu. Tiek stimulēti atbilstošie refleksu un spiediena punkti pēdās, radot maksimālu atjaunotības un atsvaidzinājuma efektu.  Maksimālam efektam tiek rekomendēts sešu procedūru kurss.

Lai rezervētu procedūru ESPA Rīga
Tālr.: + 371 6771 5222
E-pasts: spa@espariga.com

Radisson Blu Hotel Latvija, Rīga – 
Elizabetes 55 –  LV-1010 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 67772222
56.954956 24.117844