Vairāk

Aplūkot visu

Aizvērt

Atbildīga uzņēmējdarbība

Viesnīca praktizē atbildīgu uzņēmējdarbību
Atbildības uzņemšanās par vidi un vietējo sabiedrību jau daudzus gadus ir svarīga daļa no Carlson Rezidor' plašākām saistībām ievērot ilgtspējīgu attīstību. 2001. gadā šīs saistības tika stiprinātas un ietvertas programmā ar nosaukumu Atbildīga uzņēmējdarbība (AU). Katrai viesnīcai ir unikāls AU rīcības plāns, kas aptver tādas jomas kā sabiedrības informēšanu, vides uzlabošanu, darbinieku labklājību un veselības aizsardzību un drošību.

Viesnīca sadarbojas ar vietējo labdarības organizāciju Ronald McDonald House Charities Latvija. RMHC vada Mobilo poliklīniku, kas ir poliklīnika uz riteņiem tikai bērniem līdz 18 gadu vecumam. RMHC strādā daži no labākajiem ārstiem valstī , lai nodrošinātu plānoto medicīnisko aprūpi bērniem , kas nevar apmeklēt medicīnas speciālistus.

Viesnīca ir saņēmusi Zaļās atslēgas un Zaļās gaismas sertifikātus. Zaļā atslēga ir starptautisks ekomarķējums atpūtas un tūrisma uzņēmumiem. Organizācijas, kam piešķirta Zaļā atslēga, atbilst tehniskajiem un pārvaldības kritērijiem un kritērijiem attiecībā uz komunikāciju. Regulāri tiek veiktas pārbaudes uz vietas. Zaļā gaisma ir pašreiz notiekoša brīvprātīga programma, saskaņā ar kuru privātās un sabiedriskās organizācijas apņemas ievērot saistības pret Eiropas Komisiju samazināt savu apgaismojuma enerģijas izmantošanu, tādējādi samazinot piesārņojošās emisijas.

Viesnīca atbalstīja izsoli Māksla Japānai, kas tika organizēta sadarbībā ar Starptautisko Sarkano Krustu. Latviešu fotogrāfi un mākslinieki šim iemeslam ziedoja 54 mākslas darbus, savācot Latvijas labdarības izsoļu vēsturē lielāko naudas summu.

Katru gadu Radisson Blu Hotels Rīgā organizē filmu un izklaides dienu, lai palīdzētu sociāli neaizsargātiem bērniem atpūsties no viņu ikdienas rutīnas. Bērni var baudīt iespaidīgo Rīgas tūri no Skypoint telpas Radisson Blu hotel Latvija' 27. stāva, aizpildīt viktorīnu un saņemt nelielas balvas. Pēc tam bērni tiek ielūgti uz viesnī'cas lielāko konferenču zāli un var piedalīties nelielās pusdienās un vērot multfilmas un ēst popkornu, kam seko saldējuma ēšana, spēles un radošās darbnīcas.

Pēdējo divu gadu laikā visas viesnīcas Rīgā apkopoja spēkus un piedalījās "Lielajā pavasara tīrīšanā", lai satīrītu parku ap bērnu' slimnīcu.

Pēc renovācijām mēs ziedojam mazlietotās mēbeles mājām un bāreņu namiem. Atbildības uzņēmējdarbības rīcības mēnesī mēs plānojam tādas aktivitātes darbiniekiem kā asins ziedošanas dienu un dažādus līdzekļu vākšanas pasākumus, lai atbalstītu cilvēkus, kas nonākuši grūtībās, kā arī veicinātu veselīgu dzīvesveidu.

Dažas citas Atbildīgas uzņēmējdarbības aktivitātes un sasniegumi:

 • Ēku uzturēšanas sistēma , lai nodrošinātu tehnisko sistēmu enerģētiski efektīvu darbību
 • Izlietoto bateriju savākšana
 • Regulāri tiek uzlabotas ventilācijas un dzesēšanas sistēmas enerģijas taupīšanas nolūkos.
 • Nelielu viesu telpas labiekārtojuma priekšmetu  ziedošana bāreņu namiem
 • Mudinām savus biznesa partnerus atbalstīt Ronald McDonald House Charities Latvija mobilo poliklīniku
 • Dvieļu apmaiņa tiek veikta tikai pēc viesu pieprasījuma
 • Istabas apgaismojums ieslēdzas ar istabas karti, lai samazinātu elektroenerģijas patēriņu
 • Ūdens un elektrības patēriņa uzraudzība un uzskaite
 • Esošās spuldzes tiek mainītas uz spuldzēm ar zemu enerģijas patēriņu un LED apgaismojumu
 • Iepriekšēja atkritumu šķirošana apjoma samazināšanai
 • Preventīva uzturēšanas programma elektroenerģijas un ūdens taupīšanai
 • Zupas gatavošana sociālās mājas iemītniekiem katru nedēļu
 • Atbildīgas uzņēmējdarbības apmācības nodrošināšana visiem darbiniekiem
 • Regulāra tekstilizstrādājumu un rotaļlietu ziedošana vietējam Sarkanajam Krustam

Radisson Blu Hotel Latvija, Rīga – 
Elizabetes 55 –  LV-1010 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 67772222
56.954956 24.117844