Vairāk

Aplūkot visu

Aizvērt

Atbildīga uzņēmējdarbība

Atbildības uzņemšanās par vidi un vietējo sabiedrību jau daudzus gadus ir svarīga Rezidor' plašāku saistību ievērot ilgtspējīgu attīstību daļa. 2001. gadā šīs saistības tika stiprinātas un ietvertas programmā ar nosaukumu Atbildīga uzņēmējdarbība (AU). Katrai viesnīcai ir unikāls AU rīcības plāns, kas aptver tādas jomas kā sabiedrības informēšanu, vides uzlabošanu, darbinieku labklājību un veselības aizsardzību un drošību.

Viesnīca sadarbojas ar vietējo labdarības organizāciju Ronald McDonald House Charities Latvija. RMHC vada Mobilo poliklīniku, kas ir poliklīnika uz riteņiem tikai bērniem līdz 18 gadu vecumam. RMHC strādā daži no labākajiem ārstiem valstī , lai nodrošinātu plānoto medicīnisko aprūpi bērniem , kas nevar apmeklēt medicīnas speciālistus.

Viesnīca ir saņēmusi Zaļās atslēgas un Zaļās gaismas sertifikātus. Zaļā atslēga ir starptautisks ekomarķējums atpūtas un tūrisma uzņēmumiem. Organizācijas, kam piešķirta Zaļā atslēga, atbilst tehniskajiem un pārvaldības kritērijiem un kritērijiem attiecībā uz komunikāciju. Regulāri tiek veiktas pārbaudes uz vietas. Zaļā gaisma ir pašreiz notiekoša brīvprātīga programma, saskaņā ar kuru privātās un sabiedriskās organizācijas apņemas ievērot saistības pret Eiropas Komisiju samazināt savu apgaismojuma enerģijas izmantošanu, tādējādi samazinot piesārņojošās emisijas.

Viesnīca atbalstīja izsoli Māksla Japānai, kas tika organizēta sadarbībā ar Starptautisko Sarkano Krustu. Latviešu fotogrāfi un mākslinieki šim iemeslam ziedoja 54 mākslas darbus, savācot Latvijas labdarības izsoļu vēsturē lielāko naudas summu.

Radisson Blu viesnīcas Latvija, Rīdzene un Elizabete uzaicināja ciemos 65 bērnus no Lauberes un Irlavas bērnu namiem. Bērni izbaudīja iespaidīgu Rīgas ekskursiju no Skyline bāra, komplektā ar viktorīnu un nelielām balvām. Pēc tam bērni devās uz viesnīcas lielāko konferenču zāli nelielās pusdienās un varēja vērot multfilmas un ēst popkornu, kam sekoja saldējuma ēšana, spēles un radošās darbnīcas. Pasākums tika organizēts sadarbībā ar vietējo DMC un transporta uzņēmumiem, ar viesnīcas piegādātāju atbalstu.

 

Viesnīcas renovācijas ietvaros saudzīgi izmantotās  mēbeles ziedojām Alsviķu bērnu namam.

 

2010. gada Atbildīgas uzņēmējdarbības mēnesī viesnīcas darbinieki ziedoja pārtikas pakas, mājsaimniecības preces, apģērbu, rotaļlietas, kurpes un bērnu apģērbu invalīdiem un maznodrošinātiem cilvēkiem un ģimenēm Inčukalna reģionālajā iestādē, invalīdu asociācijai un maznodrošinātiem cilvēkiem.

Dažas citas Atbildīgas uzņēmējdarbības aktivitātes un sasniegumi:

 • Ēkas vadības sistēma  temperatūras kontrolei viesnīcas numuros
 • Izlietoto bateriju savākšana
 • Regulāri tiek uzlabotas ventilācijas un dzesēšanas sistēmas enerģijas taupīšanas nolūkos.
 • Pēc rekonstrukcijas tika ziedotas  lietotās mēbeles Vaiņodes internātskolai.
 • Iedrošinām savus biznesa partnerus atbalstīt Ronald McDonald House Charities Latvija mobilo poliklīniku
 • Dvieļu apmaiņa tiek veikta tikai pēc viesu pieprasījuma
 • Istabas apgaismojums ieslēdzas ar istabas karti, lai samazinātu elektroenerģijas patēriņu
 • Ūdens un elektrības patēriņa uzraudzība un uzskaite
 • Esošās spuldzes tiek mainītas uz spuldzēm ar zemu enerģijas patēriņu un LED
 • Iepriekšēja atkritumu šķirošana apjoma samazināšanai
 • Preventīva uzturēšanas programma elektroenerģijas un ūdens taupīšanai
 • Atbildīgas uzņēmējdarbības apmācības nodrošināšana visiem darbiniekiem
 • Brīvprātīgo nodrošināšana darbam Maltas Krusta zupas virtuvē vienreiz mēnesī
 • Regulāra tekstilizstrādājumu un rotaļlietu ziedošana vietējam Sarkanajam Krustam
Radisson Blu Hotel Latvija, Rīga – 
Elizabetes 55 –  LV-1010 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 67772222
56.954956 24.117844