Driving directions

Atrašanās vieta

Viesnīca atrodas pašā pilsētas centrā, netālu no Rīgas vecpilsētas.
Viesnīca Radisson Blu Elizabete Hotel atrodas pašā pilsētas sirdī, dzīvīgā rajonā, kur atrodas modes preču veikali, restorāni un kur izbaudāma aizraujoša naktsdzīve. Tikai 5 minūšu gājiena attālumā no burvīgās vecpilsētas, 2 kilometru attālumā no Rīgas Pasažieru ostas un 15 kilometru attālumā no Starptautiskās lidostas „Rīga”, viesnīca ir ērti sasniedzama.

Rīga - pilsēta, kas piedāvā plašas iespējas biznesam un atpūtai
Izbaudi vēsturiskiem iespaidiem bagātas brīvdienas Rīgā, Latvijas galvaspilsētā, kas atrodas pašā Baltijas sirdī. Tuvākajā apkārtnē atrodas daudz muzeju, viduslaiku ēku un fascinējoša arhitektūra, kas kopā ar aizraujošo naktsdzīvi padara Rīgu par lielisku brīvdienu galamērķi. Tādas populāras apskates vietas kā Brīvības piemineklis un Saktas puķu tirdziņš atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no viesnīcas. Pavisam netālu atrodas arī Latvijas Nacionālā opera un vairāki teātri.

Radisson Blu Elizabete Hotel atrodas netālu no Daugavas krastiem un tikai dažus kilometrus no Rīgas jūras līča. Rīga ir viena no Baltijas reģiona lielākajām pilsētām, kā arī ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pilsētas daudzveidīgās arhitektūras bagātības atspoguļo dažādus periodus pilsētas pastāvēšanas vēsturē, kas datējama ar 1201. gadu. Rīga Jūs pārsteigs sākot no tradicionālās koka arhitektūras pilsētas centrā, līdz pat vienam no pasaules lielākajiem un labāk saglabātajiem vācu Jūgendstila mantojumiem.

Rīga ir arī moderna metropole un starptautisks darījumu centrs, kas var lepoties ar lielu ostu un plaukstošu rūpniecību.

Kā nokļūt Rīgā

 • Pa gaisu: Jūs varat atlidot uz Rīgu no visām lielākajām Eiropas pilsētām. Rīgas lidosta atrodas apmēram 15 km attālumā no pilsētas centra.
 • Pa jūru: Rīgas osta ir sasaistīta ar Stokholmu Zviedrijā, piedāvājot tiešo prāmju līniju.
 • Pa lielceļu: Vairāki valsts nozīmes ceļi sākās Rīgā un Via Baltica, Eiropas nozīmīgākais transporta koridors šķērso pilsētu dienvidu un ziemeļu daļā. Rīga atrodas 300 km attālumā no Tallinas, Igaunijā un 260 kilometrus no Viļņas, Lietuvā.
 • Ar autobusu: Ir plaša starptautisku autobusu līniju izvēle, kas savieno Rīgu ar Dāniju, Franciju, Vāciju, Norvēģiju, Poliju, Zviedriju, Somiju, Krieviju, Baltkrieviju, Igauniju un Lietuvu. Rīgas Starptautiskā autoosta atrodas dažu simtu metru attālumā no dzelzceļa stacijas un 1 km attālumā no pilsētas centra. Dažas no autobusu kompānijām kas piedāvā tiešos reisus uz Rīgu ir Eurolines, Ecolines un Hansabuss.
 • Pa dzelzceļu: Nakts vilcieni ar guļamvagonu savieno Rīgu ar Sanktpēterburgu un Maskavu. Centrālā stacija atrodas pašā pilsētas sirdī – dažu minūšu gājiena attālumā no Rīgas vecpilsētas centra un Radisson Blu Elizabete Hotel.

Pasakumu Kalendars

 

Pakalpojumi

 • Bezmaksas internets

  E@syConnect pakalpojuma koncepta ietvaros Radisson Blu viesnīcās ir pieejams bezmaksas internets. Tagad viesiem ir pieejams bezmaksas ātrgaitas un/vai bezvadu internets visā viesnīcā.

Viesnīcas piedāvātās ērtības

 • Free High-speed Internet
 • Room Service
 • Free Breakfast
 • Suites
Radisson Blu Elizabete Hotel, Rīga – 
Elizabetes 73,  –  LV-1050 –  Riga –  Latvia – 
Tālrunis  +371 6778 5555
56.952174 24.120559